سارق خودروهای لواسان دستگیر شد

سارق لوازم به 20 فقره سرقت اعتراف کرد
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس کلانتری 165 لواسان، ضمن اشاره به دستگیری یک سارق لوازم خودرو در محدوده لواسانات، گفت: این سارق در بازجویی های انجام شده به 20 فقره سرقت اعتراف کرد.سارق خودروهای لواسان دستگیر شد

سرگرد "محمد قدیمی"، در این خصوص گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن محدوده مذکور، در خصوص سرقت لوازم داخلی خودروها، تیمی از ماموران به بررسی موضوع پرداختند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد، یک سارق ضمن پرسه در محله ها و کوچه های فرعی این محدوده اقدام به سرقت لوازم داخلی خودروهای شهروندان می کند.

وی افزود: با به دست آمدن شیوه، شگرد و همچنین مشخصات چهره متهم، ماموران گشت های انتظامی به صورت هدفمند به تعقیب وی پرداختند تا این که شب گذشته ماموران یکی از گشت های انتظامی موفق به شناسایی و دستگیری او شد.

رئیس کلانتری 165 بیان داشت: متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های انجام شده به 20 فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اقرار کرد.

سرگرد قدیمی، تصریح کرد: به این ترتیب پرونده با اعترافات متهم تکمیل و به همراه وی برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.#
توسط: admin | در تاریخ: (10 بهمن 1396, 10:01) 0
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

مطالب مشابه:

vote-iconنظرسنجی
ایا با دریافت هزینه و ساخت پارک در ابتدای رودخانه موافقید

تبلیغات


مجموع آنلاین ها : 3
0   2   1
لواسان دستگیر شد
 Был здесь в: 05:10:35', this, event, '180px');">crawl Bot
لواسان منطقه توک مزرعه (ترک مزرعه اصطلاح غلطی است)
 Был здесь в: 05:10:05', this, event, '180px');">