» » مسئولیت در نظام اسلامی امانتی الهی و افتخاری بزرگ است ( امام جمعه لواسان)

مسئولیت در نظام اسلامی امانتی الهی و افتخاری بزرگ است ( امام جمعه لواسان)

امام جمعه لواسان در مراسم معارفه فرماندار شمیرانات، مسئولیت در نظام اسلامی را امانتی الهی و افتخاری بزرگ دانست.
، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی، ظهر چهارشنبه در مراسم معارفه «سیاوش شهریور» به عنوان فرماندار شمیرانات، مسئولیت در نظام اسلامی را مسئولیت در پیشگاه خدا دانست و گفت: خدمتگزاری در نظام اسلامی افتخار بزرگی است.
مسئولیت در نظام اسلامی امانتی الهی و افتخاری بزرگ است ( امام جمعه لواسان)

وی با بیان این که خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی امانتی الهی است، افزود: یک روز این امانت ها از ما پس گرفته خواهد شد، پس باید در این مدت طوری عمل کنیم، که در پیشگاه خداوند متعال سربلند باشیم.

امام جمعه لواسان با بیان این که «عزت اله خان محمدی» فرماندار سابق شمیرانات، خدمتگزاری نیک و مسئولیت پذیر بود، اظهار داشت: از زحمات فرماندار سابق شمیرانات تقدیر می کنم و امیدوارم در هر منصبی قرار گیرد، منشا برکات باشد، خدمت کردن به نظام و دولت اسلامی تبریک و تقدیر دارد.

وی شمیرانات را با اهمیت از نظر اجتماعی و فرهنگی و نیز سیاسی خواند و افزود: ۱۰ سال حضور حضرت امام(ره) در شمیرانات نشان دهنده اهمیت این منطقه است.

رییس شورای فرهنگ عمومی گفت: هر کمکی از بنده نسبت به فرماندار به عنوان مسئول اجرایی برآید، دریغ نخواهم کرد، فرماندار به عنوان مسئول ارشد اجرایی در وسط صحنه است و مسئولیت های عمده ای بر عهده دارد.

«سیاوش شهریور» ظهر چهارشنبه در مراسمی که با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی و استانی به عنوان فرماندار شمیرانات برگزار شد، به عنوان فرماندار شمیرانات معرفی گردید.

در این مراسم که در اردوگاه «شهید باهنر» ، محله «نیاوران» برگزار شد، همچنین از زحمات «عزت اله خان محمدی» فرماندار سابق شمیرانات تقدیر به عمل آمد.
توسط: admin | در تاریخ: (28 دی 1396, 08:54) 0
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

مطالب مشابه:

vote-iconنظرسنجی
ایا با دریافت هزینه و ساخت پارک در ابتدای رودخانه موافقید

تبلیغات


مجموع آنلاین ها : 3
0   1   2
لواسان)
 Был здесь в: 11:04:07', this, event, '180px');">crawl Bot
لواسان

زمان ورود به سایت: 11:00:26', this, event, '180px');">