» » پنج روستای شهرستان شمیرانات گازرسانی شد

پنج روستای شهرستان شمیرانات گازرسانی شد

با حضور فرماندار شهرستان شمیرانات و جمعی از مسئولان صورت گرفت:
پنج روستای شهرستان شمیرانات گازرسانی شد
عملیات افتتاح گاز رسانی به 5 روستای رودبار قصران از توابع شهرستان شمیرانات با روشن شدن مشعل گاز در مدرسه حر روستای زایگان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران، افتتاح شبکه گازرسانی در 5 روستای زایگان، روته، لالون، آبنیک و گرمابدر با حضور فرماندار شمیرانات، بخشدار، شهردار، اعضای شورا ها مناطق مذکور آغاز شد.

در همین خصوص خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات درگفتگو با برنا گفت، هدف والای همه ما مسئولین، خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حل مشکلات مردم در نظام مردم سالاری دینی است.
پنج روستای شهرستان شمیرانات گازرسانی شد


وی در ادامه با بیان اینکه، گازرسانی در 5 روستای زایگان، روته ، لالون ،آبنیک و گرمابدر با هزینه ایی بالغ بر سی میلیارد تومان آغاز شده افزود، ،در این پنج روستا پنح هزار خانوار و حدود بیست هزار نفر تحت پوشش نعمت بزرگ گاز قرار گرفتند.

خانمحمدی افزود: در این طرح که 40 کیلومتر لوله گذاری شده است و حدود 30 میلیارد تومان با کالای مصرفی هزینه شده است.

فرماندار شمیرانات در خصوص مقدار پیشرفت عمرانی در صد روز نخست دولت تدبیر امید را در شهرستان شمیرانات اظهار داشت، عملکردپروژه های عمرانی عمدتا" در آخر سال مالی و اجرای قابل احساب و برآورده و آنچه تا آلان مطرح بوده درطول سال مالی پروژه های عمرانی که در دست کار دولت محترم بوده اجرامیشود و نزدیک به اتمام است که بخشی در دهه فجرافتتاح می شود، که یکی از این پروژه ها هم همین امروز شاهد بودیم که بهرمندی ۵ روستا از نعمت گاز بوده که این خدمات خدمات شایسته ای بود که به اتمام رسید.

خانمحمدی گفت: در بهمن امسال گازرسانی در شمشک و دربندسر آغاز خواهد شد که در اینصورت پرونده گازرسانی در شهرستان شمیرانات بسته خواهد شد و دیگر جایی نداریم در شهرستان که فاقد گاز شهری باشد.
توسط: admin | در تاریخ: (4 دی 1396, 11:52) 0
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

مطالب مشابه:

vote-iconنظرسنجی
ایا با دریافت هزینه و ساخت پارک در ابتدای رودخانه موافقید

تبلیغات


مجموع آنلاین ها : 4
0   1   3
crawl Bot