» » برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران

برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران

ششمین و آخرین جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر در سال 95 به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور دکتر رحیمی نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر امیراله حقیقی در سخنانی در این جلسه با بیان اینکه قاضی ویژه رسیدگی به تخلفات کاندیداهای انتخابات شوراها مشخص شده و با هرگونه تبلیغات زودهنگام و غیر قانونی برخورد خواهد شد گفت: کاندیداهای انتخابات شوراها قانون را رعایت کرده و در چارچوب قانون عمل کنند.
وی با بیان اینکه ثبت نام از کاندیداهای انتخابات شوراها از روز 30 اسفندماه آغاز خواهد شد گفت: ستاد انتخابات شهرستان از دو ماه فعالیتش را آغاز کرده و کمیته های مربوط نیز فعال هستند و هیات اجرائی نیز از روز 25 اسفندماه در شهرستان تشکیل خواهد شد و مجموعه فرمانداری در ایام عید نوروز نیز مشغول فعالیت بوده و روند ثبت نام از کاندیداها و بررسی صلاحیت ها انجام خواهد شد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اهمیت حضور گسترده و مشارکت بالای مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: همانگونه که مردم با حضور حماسی در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه، تمام معادلات دشمنان را نقش برآب کرده و پاسخی محکم به تهدیدات رئیس جمهور جدید آمریکا دادند، مشارکت بالای مردم در انتخابات نیز توطئه های دشمنان علیه کشورمان را خنثی خواهد کرد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مؤثر ستاد انتخابات جهت افزایش مشارکت مردم و برگزاری انتخاباتی سالم و بدور از مسائل حاشیه ای گفت: هرچه حضور مردم در پای صندوق های رای بیشتر باشد افراد اصلح تری انتخاب خواهند شد.
حقیقی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا همه واجدین شرایط در پای صندوق های رای حاضر شوند و انتخاباتی با شکوه و حداکثری در اسلامشهر برگزار شود تصریح کرد: تا به امروز کلیه فعالیت های مربوط به انتخابات به بهترین نحو ممکن انجام شده و تمامی زیر ساخت های لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری در حال انجام است.
فرماندار اسلامشهر با تاکید بر لزوم بی طرفی مسئولان ادارات و دستگاهها در انتخابات بویژه در انتخابات شوراها ادامه داد: مجموعه فرمانداری به هیچ فرد، گروه و حزبی وام دار نیست و با بی طرفی کامل انتخابات آتی را برگزار خواهد کرد.
وی با بیان اینکه دو هیات نظارت و دو هیات اجرائی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در شهرستان برگزار خواهند کرد تصریح کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کردند آرای مردم حق الناس بوده و تمام تلاشمان را بکار خواهیم گرفت تا اصل امانت داری از رای مردم به بهترین نحو ممکن در اسلامشهر رعایت شود.
حقیقی در ادامه ضمن قدردانی از حضور چشمگیر و موثر اعضای مجمع نمایندگان تهران در اسلامشهر و برگزاری ثابت جلسات ملاقات مردمی نمایندگان در دفتر مجمع نمایندگان افزود: ظرفیت ها و پتانسیلهای شهرستان در تمام بخش ها و اولویت های کاری اسلامشهر بصورت مکتوب در اختیار نمایندگان قرار گرفته است.
وی ادامه داد: اتصال اسلامشهر به خط 3 متروی تهران، تکمیل بیمارستان 400 تختخوابی، اجرای طرح فاضلاب و اجرای چند طرح مهم در حوزه کشاورزی از جمله طرح های مهم و زیر ساختی شهرستان بشمار می رود.
حقیقی با بیان اینکه همدلی و وحدت کم نظیری با محوریت حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر و سایر ائمه جمعه محترم در شهرستان حاکم است گفت: با همراهی روسای ادارات و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا با مجموعه فرمانداری امر خدمت رسانی به مردم به نحوی مطلوب در شهرستان در حال انجام است.
حقیقی افزود: در نظام اسلامی مردم ولی نعمت مسئولان هستند و خدمت به این مردم وظیفه ای خطیر بر دوش مسئولان است و هیچ قصور و کوتاهی در این راه و یا برخورد نامناسب با مردم در ادارات پذیرفتنی نیست و باید اصل مهم تکریم ارباب رجوع در دستگاهها و ادارات شهرستان بخوبی اجرایی شود.
فرماندار اسلامشهر در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های اعضای شورای تامین و زحمات شبانه روزی نیروی های انتظامی و امنیتی شهرستان و دستگاه قضائی افزود: بر اساس اعلام شورای تامین استان تهران، شهرستان اسلامشهر با اقدامات صورت گرفته در حوزه های امنیتی و اجتماعی رتبه نخست شاخص های امنیت در سطح استان را بدست آورد.
حقیقی همچنین به اجرای طرح موفق سپاس در طول سال در شهرستان اشاره کرد و افزود: با اشاره به در پیش بودن روز شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسئولان شهرستان با کلیه خانواده معظم شهدا دیدار و دلجویی دارند.
وی به تشکیل ستاد تسهیلات سفر در شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: این ستاد جهت ارائه خدمات هرچه بیشتر به شهروندان و مسافران نوروزی تشکیل شده است و محل هایی برای اسکان موقت مسافران نوروزی پیش بینی شده و ادارات خدمات رسان از جمله اورژانس و هلال احمر در تعطیلات نوروزی در آماده باش کامل خواهند بود.
فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت دقت و نظارت مستمر بر بازار شب عيد از لحاظ کمي و کيفي و کنترل قيمتهاي اجناس بويژه اقلام ضروري مردم تاکيد کرد.
وی نمايشگاه بهاره را يکي از فرصتهاي خوب و مطلوب براي مردم شهرستان جهت خريداري و تهيه اقلام با کيفيت و قيمت مناسب عنوان کرد و افزود: بر اساس بررسی های صورت گرفته نزدیک 600 هزار نفر از نمایشگاه بهاره امسال بازدید کردند که این آمار نشان‌دهنده استقبال خوب از نمایشگاه بهاره است.
حقیقی همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت مستمر مراکز درمانی شهرستان در تعطیلات و آمادگی آتش نشانی و اورژانس جهت ارائه خدمات به شهروندان گفت: در ورودی های اسلامشهر، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی نیز باید اکیپ هایی جهت راهنمائی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی اعم از تلفن های ضروری شهرستان، مراکز اسکان مسافران و... مستقر شوند.
وی همچنین با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروز و سفر های نوروزی افزود: باید اطلاع رسانی های لازم در خصوص رعایت نکات ایمنی در منازل توسط خانواده ها ولزوم همکاری با نیروی انتظامی در این ایام صورت گیرد.
حقیقی با اشاره به در پیش بودن شب چهارشنبه سوری گفت: دستگاههای ذیربط در ایام باقی مانده از طریق اقدامات فرهنگی و اثرگذار نسبت به تشویق و ترغیب جوانان و نوجوانان و خانواده ها جهت پرهیز از انجام رفتارهای پرخطر و استفاده از مواد محترقه اقدام کنند تا به احترام شهدای آتش نشان، شب چهارشنبه سوری امسال بدون کوچکترین خطر و آسیبی سپری شود.
فرماندار اسلامشهر همچنین بر ضرورت جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در تعطیلات عید نوروز و لزوم تکمیل و تجهیز مراکز آتش نشانی توسط شهرداری ها تاکید کرد.
وی در بخش پایانی سخنان خود ضمن قدردانی از ائمه جمعه شهرستان، روسای ادارات و مسئولان دستگاههای اجرائی، بخشداران، دهیاران و شهرداران، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا بواسطه تلاش های صورت گرفته در سال 95 گفت: ان شاءا... سال 96 برای مردم و مسئولان شهرستان سال خوب و سرشار از موفیقت باشد.
همچنین در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه اسلامشهر در سخنانی ضمن تشریح آیه 90 سوره مبارکه نحل گفت: در این آیه شریفه خداوند متعال مومنین را به سه اصل عدل(انصاف)، احسان و نیکی به همه و بخشش به خویشاوندان امر کرده و از فحشاء، منکر، و نادیده گرفتن حقوق دیگران برحذر داشته است.
در بخش پایانی این جلسه ضمن معرفی روسای جدید ادارات و دستگاههای اجرائی که به تازگی در شهرستان منصوب شده اند، از تلاش های و زحمات محمود صوفی معاون سابق برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، مصطفی آقاعلیخانی معاون سابق امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان و منصور میرزائی بخشدار سابق مرکزی نیز تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است همچنین در این جلسه از مسئولان کمیته های ستاد بزرگداشت دهه فجر نیز قدردانی بعمل آمد.


برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری اسلامشهر با حضور رئیس هیات نظارت استان تهران
توسط: admin | در تاریخ: (22 اسفند 1395, 18:57) 0
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

مطالب مشابه:

vote-iconنظرسنجی
ایا با دریافت هزینه و ساخت پارک در ابتدای رودخانه موافقید

تبلیغات


مجموع آنلاین ها : 5
0   1   4
crawl Bot