» » جاذبه های گردشگری شمیرانات در استان تهران بی نظیر است

جاذبه های گردشگری شمیرانات در استان تهران بی نظیر است

فرماندار شمیرانات:
جاذبه های گردشگری شمیرانات در استان تهران بی نظیر است
فرماندار شهرستان شمیرانات با بیان نقاط قوت گردشگری این شهرستان گفت: جاذبه های گردشگری شمیرانات در استان تهران بی نظیر است.
به گزارش راوی نیوز، عزت الله خانمحمدی درباره نقاط قوت شمیرانات اظهار داشت: شهرستان شمیرانات دارای جاذبه های فراوان گردشگری است که از این منظر در استان تهران بی نظیر است.
جاذبه های گردشگری شمیرانات در استان تهران بی نظیر است


وی با اشاره به لزوم توسعه گردشگری در شمیرانات بیان کرد: موزه حیات وحش، کاخ موزه سعد آباد، کاخ موزه نیاوران و کاخ مظفری از جاذبه های گردشگری تاریخی این شهرستان است که باید بیش از پیش به مردم شناسانده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان شمیرانات اضافه کرد: از جاذبه های ورزشی و گردشگری این شهرستان می توان به مسیر کوهپیمایی دربند، پیست اسکی شمشک و مسیر کوهپیمایی درکه نام برد و پارکهای فراوانی از جمله پارک نیاوران، پارک دارآباد و پارک جمشیدیه اشاره کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا رشد حضور گردشگر در شهرستان شمیرانات سبب تقویت اقتصاد گردشگری شده است یا خیر، گفت: قطعا حضور گردشگر در یک شهرستان سبب تقویت چرخه اقتصادی و تزریق نقدینگی به اصناف آن شهرستان خواهد شد، شمیرانات هم از این قانون مستثنی نیست و هرچه حضور پر رنگ تر گردشگر در این شهرستان را شاهد باشیم چرخه اقتصادی رونق بیشتری خواهد یافت.

خانمحمدی به آبشار ناران در لواسان کوچک، غار هملون در میگون و غار اوشان در قسمت شرقی اوشان اشاره کرد و به «مهر» گفت: گردشگر هرچه در شمیرانات به گردش بپردازد هنوز هم اماکن دیدنی وجود دارد که برای او ناشناخته و جذاب باشد.
توسط: admin | در تاریخ: (22 اسفند 1395, 18:53) 0
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

مطالب مشابه:

vote-iconنظرسنجی
ایا با دریافت هزینه و ساخت پارک در ابتدای رودخانه موافقید

تبلیغات


مجموع آنلاین ها : 6
0   1   5
crawl Bot لواسان

زمان ورود به سایت: 19:19:44', this, event, '180px');">