» » اردیبهشت، جشن عمران و آبادانی لواسانات

اردیبهشت، جشن عمران و آبادانی لواسانات

اردیبهشت، جشن عمران و آبادانی لواسانات
شهردار لواسان با اشاره به پروژه های عمرانی آماده بهره برداری در این شهر از برگزاری جشن عمران و آبادانی لواسانات همزمان با جشن شکوفه های گیلاس در اوایل اردیبهشت ماه سال

علی مرادی، در تشریح پروژه های عمرانی آماده بهبه برداری در این شهر گفت: بسیاری از پروژه های شهر لواسان همچون ساحل سازی چهار دریاچه، پیست دوچرخه سواری، جاده سلامت حاشیه دریاچه، ساخت فضاهای ورزشی و آموزشی، ساخت بوستان های گل و گیاه و نورپردازی معابر برای دهه فجر سال جاری آماده بهره برداری بود که امیدواریم در مناسبتی ویژه توسط استاندار تهران و مجموعه مدیریت استان تهران به بهره برداری برسند.

وی افزود: این پروژه ها با بودجه ای بالغ بر 8000 میلیارد ریال آماده شده اند که امیدواریم همزمان با جشن شکوفه های گیلاس در اوایل اردیبهشت ماه سال آینده بتوانیم جشن عمران و آبادانی لواسان را برگزار کنیم.

مرادی تاکید کرد: ازهمه شهروندان عزیز، متخصصان، دانشجویان، هنرمندان، ادارات، فعالان و متخصصین پیشگام در عرصه‏ی کشاورزی و... درخواست می کنیم ایده‏ها، نظرات و پیشنهادات خود را جهت برپایی هر چه با شکوه‏تر جشن شکوفه های گیلاس به شهرداری لواسان ارائه کنند. بی تردید خلاقیت، نوآوری و تعامل همه‏ی اقشار شهر لواسان رهنمون راه ما در امر خدمت‏رسانی خواهد بود.
توسط: admin | در تاریخ: (19 اسفند 1395, 13:18) 0
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم

مطالب مشابه:

vote-iconنظرسنجی
ایا با دریافت هزینه و ساخت پارک در ابتدای رودخانه موافقید

تبلیغات


مجموع آنلاین ها : 3
0   1   2
crawl Bot